Sobiva ja nägusa tööriietusega on alati päikseline!

Töörõivaid valmistame selleks spetsiaalselt toodetud kangast, kasutades vastupidavaid õmblusniite, kestvaid traktorlukke, tugevaid ja töökindlaid pandlaid, pinguteid ja trukke. Materjal on kergesti pestav ja tooted puhastatavad ka keemilises pesus. Peale pesu kergelt isesirguv ja vähekortsuv. Tooted on kujundatud ja valmistatud lähtudes ohutusest, praktilisusest ning kasutusmugavusest. Samuti on oluline toodete kujundusprotsessis klientidelt tulev teave. Lisaks katsetame ka ise oma tooteid reaalsetes tööoludes, et näha ära head ja vead. Valmistame rõivaid ka erinõudega (mittesüttiv kangas, vettpidav kangas, kõrgnähtav kangas).

Külmadeks ilmadeks on meil pakkuda kaks erinevat lahendust

Tavapärase lahendusena on kasutusel vatiinvoodriga tooted, kasutades ilma külmasildadeta termovatiinvoodrit. Vatiin on sel juhul ühendatud vooderkangaga ilma õmblusteta, olles nõnda soojapidavam, kuna pole õmblust, mis vatiini kokku pressib.

Teise lahendusena pakume vooderrõivaid, mida saab kanda voodrita ehk suviste töörõivaste all. Vooderrõivad valmistame samuti reeglina vatiiniga, aga võimalikud ka erinevad lahendused (fliis, kunstkarv). Vooderrõivas on tunduvalt praktilisem ja mugavam ning ka soodsam lahendus. Vooderpüksi või vooderjakki saab hõlpsalt ära võtta, kui palav hakkab ning puudub vajadus eraldi suviste ja talviste rõivaste ostmiseks. Samuti on parem ja mõttekam pesta ning hooldada vooderriietust ja pealisrõivast eraldi, kuna nende pesutingimused ja ka pesuvajadused on erinevad.

Garanteerime riide värvikindluse, õmbluste kestvuse ja furnituuri töökindluse pesemis- ja kasutamiseeskirjade järgimisel kuus kuud. Garantii ei puuduta kulumisest ja väärkasutusest tingitud lagunemist. Tegelikkuses kestavad korralikul hooldamisel ja normaalsel kasutamisel töörõivad aastaid. Oluline on rõivaste mõõtude sobivus ja hooldus ning puhtus. Puhas rõivas on elastne ja mugav ning peab paremini vastu koormusele. Töörõivas peab olema sobiv antud töökeskkonnas ja liigse kulumise või määrdumise kaitseks on mõistlik kasutada kaitsepõllesid, kätiseid või muud taolist.

| info@kuldariided.ee | www.kuldariided.ee | GSM: 5648 5049 |