Töörõivaste pesu ja hooldus

Võtame enda kanda teie töörõivaste pesu ja hoolduse. Tagamaks hästitoimivat pesu ja hooldust, peab ühel töötajal olema reeglina kolm komplekti riideid (pesus, seljas, kapis). Vahetus toimub tavaliselt kord nädalas kliendi juures. Tasumine toimub arve alusel kord kuus vastavalt pestud kogusele. Mahtu arvestame kilogrammides. Minimaalne arvestuslik kogus vahetuskorra pealt on 15 kg. Teenus sisaldab transporti ehk riiete vahetust kliendi juures ja pisiparandusi. Hoolduslepingud sõlmime tähtajaga 3 aastat.

Anname oma panuse, et teie ettevõttel oleks sobivad kvaliteetsed tööriided, võiksite neid kasutada puhaste ja tervetena ning seda võimalikult kaua.


Rõivaparandus ja ümbertegemine


Pakume töörõivaste parandust ning vajadusel ka ümbertegemist teile sobivaks. Paraku juhtub tegijal ikka, et mingil põhjusel rõivas kuskilt rebenes või läks lukk katki ja selle tulemusel on korralik rõivas rikutud või lausa kasutuskõlbmatu.


Tuleme appi ja teeme töörõivad korda!

1) Tööriiete rebendite parandus/paikamine
2) Luku vahetamine (kombinesioon/jope) meie lukuga
3) Õmbluste taastamine
4) Nööpide paigaldus meie nööbiga 
Tasumisel võib suurema koguse puhul võtta aluseks ühe tunni, mille hind on 10 eurot/1 tund. Töö hinnale lisandub materjalide hind.
Hindadele lisandub käibemaks!
| info@kuldariided.ee | www.kuldariided.ee | GSM: 5648 5049 |