Firmast ja toodetest

KuldARiided on tegutsenud töörõivaste tootmise ja sellega seotud tegevustega pea viisteist aastat. Selle aja jooksul on välja kujunenud põhilised tegevusvaldkonnad, milleks on töörõivaste valmistamine, logode tikkimine ja trükk riietele ning töörõivaste pesu ja hooldus.

Valmistame tööriideid ehitusel ja tööstuses töötavale mehele ja naisele. Samuti valmistame rõivaid mitmete teenustööde tegijale nagu koristus- ja hooldustööd. Meil on pakkuda eraldi valik meditsiinis, toitlustuses ja kaubanduses töötavale inimesele. Mitmeid tooteid on võimalik teha ka eritöötlusega (vee- ja tulekindel töötlus) kangast. Pakume mitmeid lahendusi ka sooja voodriga töörõivastele. Meie käest saab tellida endale sobivas mõõdus tööriided ka suuremõõduline.

Pakume ekspertalast nõu teie ettevõtte töörõiva-alase vajaduse kaardistamisel ja materjalide valikul ning teavet kangaste, rõiva omaduste ja kasutamise kohta.

Lisaks toodame tööpõllesid ja kätiseid, mis on veekindlad ja kergesti puhastatavad ning töömütse, mis on eelkõige mõeldud kasutamiseks toiduainetööstuses. Pakume soovi korral erinevaid töökaitsevahendeid (tööjalatsid, kindad, kiivrid jmt).

Toodame tööriietuse alla käivat vooderriietust, mis võimaldab muuta kasvõi poolest päevast voodrita tööriietuse vastavalt ilmale sooja voodriga talviseks rõivakomplektiks. Meie pakutav kontseptsioon on praktiline, säästlik ja kasutajasõbralik. Sellise lahenduse puhul on rõivaste hooldus mugavam ja paindlikum ning voodri soojapidavus palju parem, sest on rohkem kihte. Samuti on oluliselt väiksem rõivastele kuluv summa, kuna pole vaja teha talveks ja suveks eraldi rõivakomplekte. Lisaks püsib kauem voodri hea soojapidavus, sest ei pea pesema teda pidevalt koos pealisrõivaga.

Tööriided on disainitud ja valmistatud just kohaliku turu vajadusi ja ilmastikku silmas pidades. Soovime valmistada kvaliteetset töörõivast, mis vastab võimalikult palju nii tellija kui ka töörõiva kasutaja vajadustele, et tööriietesse paigutatud raha teeniks maksimaalselt teie huve.

Pakume mitmeid soodustusi.

Vaadake ostan soodsalt tingimusi!

Head tööd saab teha korralike tööriistadega ja parim tulemus saavutatakse tööriietes, mida saab muidugi mõista meilt!

 

Teile kõige paremat soovides,

Kuldar Helend

| info@kuldariided.ee | www.kuldariided.ee | GSM: 5648 5049 |